Pikniki

Na  życzenie bardzo chętnie przyjedziemy do Państwa  miejscowości, aby zaaranżować wioskę indiańską we wskazanym przez Państwa miejscu i w ten sposób urozmaicić organizowany przez Was festyn bądź piknik rodzinny lub firmowy.

Ponieważ w takich sytuacjach jesteśmy w znacznie mniejszym stopniu ograniczeni czasowo, niż w przypadku wycieczki (standardowy program piknikowy trwa ok. 6 godzin) – możemy rozbudować program tak, aby oprócz bloku zabaw i konkursów zespołowych, znalazły się w nim również warsztaty rękodzieła, pokaz indiańskiego tańca PowWow, nauka języka gestów.

Przywieziemy z sobą dwa namioty tipi, w tym jeden w pełni wyposażony w oryginalne przedmioty używane przez Indian – tarcze wojowników, torby ze skór z aplikacjami z korali, pióropusze, bębny, mokasyny, narzędzia do garbowania skór, stroje indiańskie. Chętni będą mogli skorzystać z przebieralni, aby sfotografować się w indiańskim stroju, a także wybić sobie srebrną monetę Tipi Town. Możemy także przywieźć makietę wioski indiańskiej oraz sklepik z drobiazgami, w którym do nabycia będą pamiątki z zabawy.

Prelekcję dotyczącą historii i kultury Indian możemy dodatkowo wzbogacić materiałem zdjęciowym, prezentowanym na projektorze/telewizorze.